вступ
нашЦигарковий папір для обличчявиготовляється з першокласної деревної целюлози.
Забезпечує м’яку текстуру, надійну міцність і високу вбираючу здатність для щоденного гігієнічного застосування.
Розроблено для супермаркетів, постачальників гостинності, брендів серветок і оптових дистриб’юторів.
Технічні характеристики
|
Назва продукту |
М'яка серветка для обличчя |
|
Розміри |
170 * 140 мм або на замовлення |
| шар: | 5-шаровий або індивідуальний |
|
Сервіс OEM/ODM: |
1. Матеріал / Вага
|
Деталі продукту

| Назва продукту: | М'яка серветка для обличчя |
| матеріал: | Первинна деревна целюлоза |
| Розмір листа: | 170*140 мм |
| шар: | 5 шарів |
| Тягне: | 350 аркушів (70 витягувань) |
| Аромат: | N/A |
| MOQ: | 1 контейнер х 40 футів |
| Вага/упаковка: | 100g |
| Розмір упаковки: | 14х9х6 см |
| пакет: | 8 пакетів / мішок з ручкою, 5 пакетів з ручкою / коробка |
особливості



Наші переваги
1.OEM, ODM доступні.
2. Своєчасне реагування.
3. Чудове післяпродажне-обслуговування.
4. Наші продукти є життєво необхідними, а не млявими сезонами, мають низьку вартість і справедливу ціну.
5 Філософія бізнесу «Якість перш за все».
6.300,000 класна майстерня.
7. Доступні безкоштовні зразки, клієнту просто потрібно оплатити фрахт.
Наша фабрика
Завод має декілька виробничих ліній, склади готової продукції, матеріальні склади, науково-дослідні лабораторії.

Наші сертифікати
Сертифікація: ISO9001, CE, FDA, ISO14001, OHSAS18001 тощо

FAQ
Q1. Який ваш MOQ?
A1:ПЕЛЮШКИ ДИТЯЧІ: 1*40'HQ контейнер із 4 змішаними розмірами або 1*20FT контейнер із 2 змішаними розмірами
гігієнічна прокладка:1*40HQ з 2 змішаними розмірами або 1*20FT контейнер з одним змішаним розміром.
Q2. Яка ваша виробнича потужність?
A2: ПЕЛЮШКИ ДИТЯЧІ:58*40HQ/місяць ПІДГУЗКИ ДЛЯ ДИТЯЧИХ ТРЮНІК:70*40HQ/місяць
ДОРОСЛИЙ ДАЙПЕР: 60*40HQ/місяць ДОРОСЛИХ ПАЛЮЗОК: 29*40HQ/місяць
Q3. Яка дата доставки?
A3:Приблизно через 15-30 днів після отримання депозиту.
Q4. Які умови оплати?
A4:30% депозит T/T, баланс проти копії BL.
Популярні Мітки: м'який цигарковий папір для обличчя, Китай, постачальники м'якого цигаркового паперу для обличчя, фабрика


