Опис
вступ
нашПаперова серветка для обличчявиготовляється з 100% первинної деревної целюлози.
Дружній до шкіри з м’якою текстурою, надійною міцністю та високою вбиральністю.
Розроблено для супермаркетів, постачальників гостинності, брендів серветок і оптових дистриб’юторів.
Технічні характеристики
| Назва продукту: | М'яка серветка для обличчя |
| матеріал: | Первинна деревна целюлоза |
| Розмір листа: | 180*128 мм |
| шар: | 4 шари |
| Тягне: | 360 аркушів (90 витягувань) |
| Аромат: | N/A |
| MOQ: | 1 контейнер х 40 футів |
| Вага/упаковка: | 100g |
| Розмір упаковки: | 13х9х5,5 см |
| пакет: | 8 пакетів / мішок з ручкою, 5 пакетів з ручкою / коробка |
Деталі продукту


особливості

Наші переваги
1.OEM, ODM доступні.
2. Своєчасне реагування.
3. Чудове післяпродажне-обслуговування.
4. Наші продукти є життєво необхідними, а не млявими сезонами, мають низьку вартість і справедливу ціну.
5 Філософія бізнесу «Якість перш за все».
6.300,000 класна майстерня.
7. Доступні безкоштовні зразки, клієнту просто потрібно оплатити фрахт.
Наша фабрика
Завод має декілька виробничих ліній, склади готової продукції, матеріальні склади, науково-дослідні лабораторії.

Наші сертифікати
Сертифікація: ISO9001, CE, FDA, ISO14001, OHSAS18001 тощо

FAQ
Q1. Який ваш MOQ?
A1:ПЕЛЮШКИ ДИТЯЧІ: 1*40'HQ контейнер із 4 змішаними розмірами або 1*20FT контейнер із 2 змішаними розмірами
ПЕЛЮЖКИ ДОРОСЛІ: 1*40'HQ контейнер із 2 змішаними розмірами або 1*20FT контейнер з 1 розміром.
гігієнічна прокладка:1*40HQ з 2 змішаними розмірами або 1*20FT контейнер з одним змішаним розміром.
Q2. Яка ваша виробнича потужність?
A2: ПЕЛЮШКИ ДИТЯЧІ:58*40HQ/місяць ПІДГУЗКИ ДЛЯ ДИТЯЧИХ ТРЮНІК:70*40HQ/місяць
ДОРОСЛИЙ ДАЙПЕР: 60*40HQ/місяць ДОРОСЛИХ ПАЛЮЗОК: 29*40HQ/місяць
Q3. Яка дата доставки?
A3:Приблизно через 15-30 днів після отримання депозиту.
Q4. Які умови оплати?
A4:30% депозит T/T, баланс проти копії BL.
гігієнічна прокладка:1*40HQ з 2 змішаними розмірами або 1*20FT контейнер з одним змішаним розміром.
Q2. Яка ваша виробнича потужність?
A2: ПЕЛЮШКИ ДИТЯЧІ:58*40HQ/місяць ПІДГУЗКИ ДЛЯ ДИТЯЧИХ ТРЮНІК:70*40HQ/місяць
ДОРОСЛИЙ ДАЙПЕР: 60*40HQ/місяць ДОРОСЛИХ ПАЛЮЗОК: 29*40HQ/місяць
Q3. Яка дата доставки?
A3:Приблизно через 15-30 днів після отримання депозиту.
Q4. Які умови оплати?
A4:30% депозит T/T, баланс проти копії BL.
Популярні Мітки: паперові серветки для обличчя, Китай, постачальники паперових серветок для обличчя, фабрика


