вступ
Оптова торгівля цигарковим папером для обличчя, виробник цигаркового паперу для обличчя
Матеріал: 100% первинна деревна целюлоза
4-шарова структура тканини покращує водопоглинання та довговічність, зберігаючи м’якість.
Підходить для щоденного протирання, зняття макіяжу та нанесення на чутливу шкіру.
Технічні характеристики
| Назва продукту: | М’який папір для обличчя |
| матеріал: | Первинна деревна целюлоза |
| Розмір листа: | 175*175 мм |
| шар: | 4 шари |
| Тягне: | 400 аркушів (100 витягувань) |
| Аромат: | N/A |
| MOQ: | 1 контейнер х 40 футів |
| Вага/упаковка: | 143g |
| Розмір упаковки: | 17,5х9х7 см |
| пакет: | 8 пакетів / мішок з ручкою, 5 пакетів з ручкою / коробка |
Деталі продукту

Цигарковий папір для обличчя
М'яка упаковка з дизайном, який легко відривається
З візерунком
Без аромату
особливості

Наші переваги
1.OEM, ODM доступні.
2. Своєчасне реагування.
3. Чудове післяпродажне-обслуговування.
4. Наші продукти є життєво необхідними, а не млявими сезонами, мають низьку вартість і справедливу ціну.
5 Філософія бізнесу «Якість перш за все».
6.300,000 класна майстерня.
7. Доступні безкоштовні зразки, клієнту просто потрібно оплатити фрахт.
Наша фабрика
Завод має декілька виробничих ліній, склади готової продукції, матеріальні склади, науково-дослідні лабораторії.

Наші сертифікати
Сертифікація: ISO9001, CE, FDA, ISO14001, OHSAS18001 тощо

FAQ
Q1. Який ваш MOQ?
A1:ПЕЛЮШКИ ДИТЯЧІ: 1*40'HQ контейнер із 4 змішаними розмірами або 1*20FT контейнер із 2 змішаними розмірами
гігієнічна прокладка:1*40HQ з 2 змішаними розмірами або 1*20FT контейнер з одним змішаним розміром.
Q2. Яка ваша виробнича потужність?
A2: ПЕЛЮШКИ ДИТЯЧІ:58*40HQ/місяць ПІДГУЗКИ ДЛЯ ДИТЯЧИХ ТРЮНІК:70*40HQ/місяць
ДОРОСЛИЙ ДАЙПЕР: 60*40HQ/місяць ДОРОСЛИХ ПАЛЮЗОК: 29*40HQ/місяць
Q3. Яка дата доставки?
A3:Приблизно через 15-30 днів після отримання депозиту.
Q4. Які умови оплати?
A4:30% депозит T/T, баланс проти копії BL.
Популярні Мітки: великий цигарковий папір для обличчя, Китай великі постачальники цигаркового паперу для обличчя, фабрика


