Опис
вступ
Об’ємний цигарковий папір для обличчя
Настінний цигарковий папір для нижньої екстракції Facial Tissue Paper
М'який, міцний, вбираючий
Без пилу
Технічні характеристики
| Параметр | Специфікація |
|---|---|
| Назва продукту | Об’ємний цигарковий папір для обличчя |
| матеріал | Віргінська деревна целюлоза |
| Тип продукту | М'яка серветка |
| пластовий | 4 шари |
| Кількість листів | 1000 аркушів (250 затягувань) |
| Вага продукту | 240 g |
| Розмір листа | 128 × 180 мм |
| Розмір упаковки | 22,5 × 13 × 9 см |
| Тип текстури | З візерунком |
| Колір | Білий |
| Аромат | Додатково |
| Міцність на розрив | Висока міцність у вологому та сухому стані |
| Тип упаковки | М'який пакет |
| Сервіс OEM | в наявності |
| застосування | Побутовий, Комерційний, Гостинний |
Деталі продукту

Матеріал: 100% первинна деревна целюлоза
Шар: 4 шари
Затягування: 1000 аркушів (250 затягувань)
Вага в упаковці: 240г
Розмір листа: 128*180 мм
Розмір упаковки: 22,5 × 13 × 9 см
особливості
Наші переваги
1.OEM, ODM доступні.
2. Своєчасне реагування.
3. Чудове післяпродажне-обслуговування.
4. Наші продукти є життєво необхідними, а не млявими сезонами, мають низьку вартість і справедливу ціну.
5 Філософія бізнесу «Якість перш за все».
6.300,000 класна майстерня.
7. Доступні безкоштовні зразки, клієнту просто потрібно оплатити фрахт.
Наша фабрика
Завод має декілька виробничих ліній, склади готової продукції, матеріальні склади, науково-дослідні лабораторії.

Наші сертифікати
Сертифікація: ISO9001, CE, FDA, ISO14001, OHSAS18001 тощо

FAQ
Q1. Який ваш MOQ?
A1:ПЕЛЮШКИ ДИТЯЧІ: 1*40'HQ контейнер із 4 змішаними розмірами або 1*20FT контейнер із 2 змішаними розмірами
ПЕЛЮЖКИ ДОРОСЛІ: 1*40'HQ контейнер з 2 змішаними розмірами або 1*20FT контейнер з 1 розміром.
ГІГІЄНІЧНА ПРОВЕТКА:1*40HQ з 2 змішаними розмірами або 1*20FT контейнер з одним змішаним розміром.
Q2. Яка ваша виробнича потужність?
A2: ПЕЛЮШКИ ДИТЯЧІ:58*40HQ/місяць ДИТЯЧІ ШТАНИ ПІДГУЗКИ:70*40HQ/місяць
ДОРОСЛИЙ ДАЙПЕР: 60*40HQ/місяць ДОРОСЛИХ ПАЛЮЗОК: 29*40HQ/місяць
Q3. Яка дата доставки?
A3:Приблизно через 15-30 днів після отримання депозиту.
Q4. Які умови оплати?
A4:30% депозит T/T, баланс проти копії BL.
ГІГІЄНІЧНА ПРОВЕТКА:1*40HQ з 2 змішаними розмірами або 1*20FT контейнер з одним змішаним розміром.
Q2. Яка ваша виробнича потужність?
A2: ПЕЛЮШКИ ДИТЯЧІ:58*40HQ/місяць ДИТЯЧІ ШТАНИ ПІДГУЗКИ:70*40HQ/місяць
ДОРОСЛИЙ ДАЙПЕР: 60*40HQ/місяць ДОРОСЛИХ ПАЛЮЗОК: 29*40HQ/місяць
Q3. Яка дата доставки?
A3:Приблизно через 15-30 днів після отримання депозиту.
Q4. Які умови оплати?
A4:30% депозит T/T, баланс проти копії BL.
Популярні Мітки: масовий цигарковий папір для обличчя, Китай, постачальники цигаркового паперу для обличчя, фабрика



